Szkoła podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Gimnazjum

Interesują Cię opinie na temat gimnazjum, które znajduje się w Kolbuszowej? Nie ma co ukrywać, że Kolbuszowa i gimnazjum to przeszłość. Nie chodzi jednak o jedno gimnazjum. Coraz bliżej do zakończenia reformy edukacji, której skutkiem będzie zlikwidowanie wszystkich gimnazjów w kraju. Z pewnością wiadomo, o czym mowa, ale na pewno nie zaszkodzi przypomnieć. Tak więc trwa likwidowanie gimnazjów, które będzie skutkować tym, że nauka w szkole podstawowej trwać będzie 8 lat.
Być może zadajesz sobie teraz pytanie, czy reforma edukacji ma jakikolwiek sens? Jest to pytanie, na które trudno znaleźć odpowiedź. Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie, że są różne opinie (czemu w sumie nie można się dziwić, ludzie różnie podchodzą do otaczającej rzeczywistości). Można więc powiedzieć, że nie pozostaje nic innego, jak samodzielnie dokonać oceny sytuacji.
W sumie na tym można zakończyć teorię. Jeśli chodzi o praktykę, nie pozostaje nic innego jak po prostu czekać. Czas pokaże, na co przełoży się reforma edukacji.

Author:

Related Post

top