Primacon przenośniki spiralne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wyposażenie przenośników taśmowych

Najpowszechniej stosowane przenośniki to takie napędzane silnikiem elektrycznym wraz z taśmą wykonaną z miękkiego, gumowego tworzywa sztucznego. Takie urządzenia transportowe są najczęściej stosowane w firmach produkcyjnych albo na lotniskach, gdzie istotne jest zadbanie o to, żeby transportowany towar nie został uszkodzony, gdyż produkt z taśmy najczęściej trafia wprost do klienta. Zamiast gumy do transportu może służyć też siatka metalowa albo kręcące się rolki z tworzywa sztucznego.
W niektórych miejscach transport pracowników może być trudny, toteż na przykład w kopalniach transportuje się ludzi przy pomocy przenośników taśmowych. Na budowie lub w kopalni kruszywa, jeśli przenośnik transportuje towar, który może do ubrudzić, oblepić to przy taśmie montuje się szczotki do czyszczenia. Elektryczne przenośniki mogą być wyposażane w czujniki, które dbają o to, aby transportowany towar był zgodny z założeniami (waga, rozmiar), żeby w ogóle był na taśmie oraz żeby sam transporter nie uległ uszkodzeniu np. nie doszło do rozerwania taśmy.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang

Author:

Related Post

top