Obozy językowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Obozy jezykowe (8)Angielski jest królem międzynarodowej komunikacji. Mamy z nim kontakt na co dzień w internecie, kinie, słuchając muzyki. Coraz częściej jest nam niezbędny w pracy, korzystamy z niego na zagranicznych wakacjach. Jeśli ciężko Ci się zmotywować do samodzielnego wkuwania, gorąco polecam wybór co najmniej jednej z wymienionych poniżej metod, a najlepiej wszystkich!
Obozy językowe – wspaniały sposób na zwiedzanie nowych krajów, poznawanie ludzi z całego świata oraz przede wszystkim naukę języka. Oprócz zajęć z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, będziesz mógł ćwiczyć rozmawianie w języku angielskim na ulicy, w sklepie, kawiarni. Właściwie wszędzie.
Kurs językowy – niezbędny, zwłaszcza jeśli jesteś osobą początkującą. Nauczysz się wszystkiego od podstaw: gramatyki, słownictwa, prawidłowej wymowy.
Korepetycje – ich przewagą nad kursami prowadzonymi w grupach jest to, że uwaga nauczyciela skupia się tylko na Tobie. Jest więcej czasu na rozmowę i ćwiczenie konkretnie tych rzeczy, które sprawiają Ci największy problem.
Czytanie, oglądanie filmów i słuchanie muzyki w języku angielskim – jedna z najprzyjemniejszych metod. Wybieraj filmy z napisami w języku polskim lub angielskim. Jeśli słuchasz muzyki, spróbuj sprawdzać teksty piosenek w internecie i je tłumaczyć. Możesz też słuchać radia po angielsku. Dzięki temu znacznie poprawisz umiejętność rozumienia ze słuchu. Czytanie książek i stron internetowych w języku angielskim poszerzy Twój zasób słownictwa.
Podsumowując, najważniejsze to stały kontakt z językiem, którego się uczysz. Angielski jest wszechobecny i warto z tego w pełni korzystać. Jeśli planujesz wakacje, wybieraj obozy językowe. Jeśli uwielbiasz czytać książki, kupuj i wypożyczaj te po angielsku. Gdy oglądasz filmy, wybieraj opcje z napisami. Naprawdę warto!

Pozostałe wpisy o szkole i nauce:

Author:

Related Post

top