Kolbuszowa gimnazjum

Gimnazjum w Kolbuszowej

Gimnazjum Kolbuszowa jest placówką edukacyjną dla młodzieży, która powoli wkracza w strefę dorosłości. Gimnazjum to oferuje swoim uczniom możliwość wyboru klasy o różnych profilach zgodnych z zainteresowaniem daną dziedziną nauki. Odpowiednio przeszkolona kadra pedagogiczna służy nie tylko swoją wiedzą, ale i uczy i pomaga swoim podopiecznym w byciu samodzielnym, pomocnym w stosunku do innych i jak być kulturalną i pełną werwy i zaangażowania osobą. Różnego rodzaju wycieczki i dobrze prosperująca świetlica szkolna pokazują, że oprócz nauki jest też czas na relaks i zabawę. W ofercie szkoły uczniowie mają do wyboru naukę różnego rodzaju języków obcych i wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe. Kolbuszowa ułatwia też dowóz młodzieży do szkoły. Gimnazjum jest ważnym startem w przyszłość, pomaga na kierunkować swoich uczniów na odpowiedni tor dalszej nauki i dalszych decyzji życiowych. Szkoła posiada także swobodny dostęp do Internetu i sprzętu komputerowego, który w dzisiejszych czasach jest niezbędny. Placówka więc jest bardzo dobrze przygotowana do przyjęcia współczesnej młodzieży.